Apgyvendinimas

Apgyvendinimas

2 n.
150 €
para
0
Apsistojus ilgesniam laikotarpiui taikome net 15 proc. nuolaidą!
„Šeimos viloje“ laukiamos šeimos su vaikais, draugų ir kolegų kompanijos. Namas ir apartamentai puikiai tinka nerūpestingoms atostogoms, smagioms šeimos šventėms ar tiesiog trumpam atokvėpiui unikalios Kuršių nerijos gamtos apsuptyje. Privačioje „Šeimos viloje“ vienu metu gali poilsiauti 14 svečių. Gyvenamąjį kompleksą Pervalkoje sudaro dviejų aukštų namas su 4 miegamaisiais ir pirtimi, šalia esančiame žvejo name įrengti apartamentai su 2 miegamaisiais. Bendras gyvenamųjų erdvių plotas – 170 m2. Svečiai kviečiami pasirinkti apgyvendinimo paslaugas pasirinktinai: visos vilos, namo arba apartamentų nuomą 2 naktims ir ilgiau. Pasirinkusiesiems vilos ir apartamentų nuomą tuo pačiu laikotarpiu – specialus pasiūlymas.

6 arų dydžio uždaroje teritorijoje įrengti 2 atskiri įvažiavimai, žaliosios zonos su lauko apšvietimu, jauki poilsio zona su kepsnine, vaikų žaidimo aikštelė, automobilių parkavimo vietos. 

 Kuršių marios – vos už kelių minučių pėsčiomis nuo „Šeimos vilos“, Baltijos jūra – už 2,5 km. Netoliese veikia Pervalkos maisto prekių parduotuvė, baras ir kavinė.
Kiti pasiūlymai
! Neatitinka paieškos kriterijų - suaugusių skaičiaus, vaikų skaičiaus arba naktų. Spauskite RASTI KOMBINACIJĄ.

Apgyvendinimas 7d.

Minimali trukmė: 7 n.